מחשבון ביטוח חיים

אל תתפשרו על מקצועיות, תנו למומחים שלנו לטפל בכם!

כיום ניתן למצוא בישראל מגוון רחב של ביטוחים המוצעים לאזרחים. אחד הביטוחים החשובים ביותר לאזרחים רבים הוא ביטוח בריאות. ככל שמתבגרים, הבריאות ומערכת החיסון חלשות יותר. כמו כן, גם ילדים ותינוקות עלולים לחלות יותר ולהזדקק לטיפולים יקרים בשל מערכת חיסונית חלשה. בכדי להגן על עצמו ועל ילדינו, אין ספק שכדאי מאוד כיום לרכוש ביטוח בריאות. כמובן שכל אדם צריך לבחור את הביטוח המתאים לו ביותר, בכל היבט אפשרי וזאת בכדי שהביטוח המדובר אכן יעניק לו את ההגנה והכיסוי הנדרשים בכל מקרה רפואי באשר הוא.

 

ביטוח בריאות- במה מדובר?

ביטוח בריאות מכסה למעשה את ההוצאות הכרוכות בקבלת שירותי בריאות וטיפול רפואי. המורה של הביטוח המדובר היא להקטין את הסיכון במקרים שבה לא תהיה אפשרות לאדם לממן הוצאות כלכליות גבוהות על מצבו הבריאותי או מצבם הבריאותי של בני משפחתו ולהגדיל את הביטחון הכלכלי שלו בעתיד אם הוא יזדקק לשירותים אלה. הביטוח מכסה מגוון אירועי בריאות שיכולים להיות אצל כל אדם לרבות ניתוחים, תרופות, השתלות, סיעוד או גילוי מחלות קשות. ביטוח בריאות למעשה מורכב מ3 רבדים: ביטוח בריאות ממלכתי הקרוי גם סל בריאות, שירותי בריאות נוספים של קופות החולים או ביטוח בריאות פרטי של חברות ביטוח.

 

מדוע כדאי לבחור בביטוח בריאות פרטי?

חברות הביטוח הפרטיות מציעות כיום ביטוחי בריאות פרטיים המציעים כיסויים שאינם כלולים בסל הבריאות הבסיסי או בשירותי בריאות נוספים המוצעים על ידי קופות החולים. הביטוח המדובר מציע ביטוח מפני מחלת קשות, ניתוחים מורכבים בארץ או בחו"ל, תרופות שאינן כלולות בסל והן יקרות מאוד ועוד. מדובר על ביטוח המבטיח כיסוי מקסימלי לכל אדם שמעוניין לוודא כי במקרה של פגיעה כלשהי בבריאותו או בבריאות בני המשפחה שלו, הוא יוכל לקבל את הטיפול הטוב ביותר, במחיר נוח. מכיוון שכיום ישנן לא מעט חברות המציעות ביטוחי בריאות פרטיים, חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה, המציעה את הפוליסה המשתלמת ביותר לכל אדם, בהתאם לרצון שלו, לנתונים השונים הנוגעים לבריאותו ובריאות בני המשפחה שלו ועוד. בכדי לבחור ביטוח בריאות פרטי וקל שישתלם לכם ביותר, חשוב מאוד לבצע השוואת ביטוחי בריאות בין חברות הביטוח המובילות והמוכרות המציעות את הביטוח המדובר.

 

ביטוח חיים- מה זה אומר?

מלבד ביטוח בריאות, לא מעט אנשים מעוניינים לבטח את עצמם בביטוח חיים, אשר מבטיח כי במידה והם ילכו לעולמם בטרם עת, המשפחה שלהם תקבל פיצוי כספי הנקבע בפוליסה מראש. המטרה של ביטוח חיים היא לדאוג למשפחתו של אדם שהיווה מפרנס יחיד או עיקרי ויודע כי ללא המשכורת שלו, בני המשפחה שלו עלולים להגיע למצב כלכלי לא פשוט. גם במקרה של ביטוח חיים, חשוב מאוד להשוות בצורה הטובה ביותר בין הביטוחים המוצעים על ידי חברות הביטוח. כיום ניתן למצוא מחשבון ביטוח חיים המאפשר לערוך השוואה בין הביטוחים השונים בתחום המוצעים על ידי חברות שונות ולאפשר לכל אדם להבין איזה ביטוח חיים ישתלם לו ביותר בהתאם לנתונים האישיים שלו.

 

תוכן עניינים
אודותינו

החברה המובילה בארץ לייעוץ, ליווי ומידע בכל התחומים הקשורים לפירוק חברות!

מעל ל10 שנות ניסיון בתחום ומאות לקוחות מרוצים, השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

053-3543773